✚ Apteka Rodzinna – Kielce, ul. Jagiellońska • Katalog Aptek
logo

Szukasz Apteki? Tu znajdziesz najlepsze Apteki!

Znalezienie Apteki jeszcze nigdy nie było takie proste.
Skorzystaj z tej bazy internetowej – nie przeoczysz żadnej apteki w Twojej okolicy!

Apteki separator Sklepy Zielarskie separator Sklepy Medyczne separator Hurtownie Farmaceutyczne

Apteka Rodzinna – Kielce, ul. Jagiellońska

Adres

ul. Jagiellońska 62
25-734 Kielce

Tel. 41/345-86-43

Godziny otwarciaInformacje dodatkowe

Rodzaj: apteka
Właściciel: Spółka Jawna Amber-Med. Barcicki Wiesław Słowiński Grzegorz

Oceń aptekę

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Liczba głosów: 9
Średnia ocen: 3.33 Loading ... Loading ...

Zobacz apteki z miasta: Kielce
Zobacz inne:


Anna

grudzień 24th, 2010 1:05 po południu


Jest to najgorsza apteka z jaką miałam do czynienia. Ciągłe zmiany obsady, nieuważny, mało kompetentny i dość arogancki personel. Męczące są wieczne kolejki – przy pełnej aptece ludzi panie potrafią pozamykać okienka i pójść spokojnie na śniadanko. Przy tak dużej obsadzie problem zamkniętych okienek nie powinien istnieć!
Normą jest też bardzo miła odpowiedź, że: “mam na półce, ale odłożyłam już dla kogoś innego”. Częste jest też nie realizowanie recepty w całości, ponoć “z braku leku” i nie informowanie pacjenta, że brakuje leku bardzo dla niego bardzo istotnego, który musi być przyjmowany stale. Strzeżcie się ludzie starsi! Korzystając z tej apteki możecie się przypadkiem sporo dodatkowo nabiegać i nadenerwować. Ruch może jast i zdrowy, ale stres raczej nie wskazany.
Trudno tu liczyć na wsparcie i poradę mądrej osoby. Nie ma na to woli, umiejętności i co najważniejsze czasu! To jet po prostu duży sklep mający przynosić maksymalne korzyści właścicielom.
Jedyne plusy to niskie ceny dla posiadaczy karty klienta – dla innych ceny są wysokie, w miarę dobre zaopatrzenie – zwłaszcza w drogie kosmetyki, ale często brakuje ważnych (podstawowych) leków, dobra lokalizacja i długi czas pracy.
Unikam tej apteki jak mogę. Kupowanie w niej to ostateczność. Zdecydowanie nie polecam!


Janusz

grudzień 22nd, 2011 5:06 po południu


Podzielam opinie mojej poprzedniczki,jest to najgorsza apteka jaką znam w Starachowicach,okienek dużo lecz czynne są tylko dwa, klientów sporo bo dają punkty po nowym roku to się skończy.A odnośnie tych punktów zabrakło mi jednego i nagrodę wcięło,a trzeba było wystać dwa razy w kolejce .W przyszłości na pewno będę unikał tej apteki, jak chyba wielu innych.
Zdecydowanie nie polecam!


Bogusław

marzec 8th, 2014 6:49 po południu


W aptece przy ul.Jagiellońskiej bywam raz na 2 miesiące, z reguły po wizycie w przychodni na Lecha.Owszem, zgadzam się- prawie zawsze jest tam spora kolejka i swoje trzeba odstać, ale obsługa-co najmniej mila, sympatyczna i kompetentna. Nigdy nie spotkałem sie z arogancja, złośliwościa, bezczelnościa czy niekompetencja. Wprost przeciwnie. Ostatnio- 4 lutego obsługiwała mnie BARDZO sympatyczna Pani Farmaceutka,- doradzała, proponowała, UŚMIECHAŁA SIĘ, była życzliwa , miła i sympatyczna.Za kilka dni bedę zmuszony odwiedzić to miejsce..chciałbym ponownie trafić na tę Panią i być tak fantastycznie obsłużony. Pozdrawiam


Monika

kwiecień 3rd, 2014 9:27 przed południem


Apteka przy Jagiellońskiej ma najniższe ceny wielu leków i kosmetyków w porównaniu do pozostałych aptek na Czarnowie i os. Jagiellońskim.
Ruch jest tam duży, często kolejka- ale jedna do 3lub 4 okienek. Jest to pewien plus- leki są świeże, a nie na granicy trwałości, jak w mojej najbliższej aptece.
Obsługa ZAWSZE pomocna i bardzo uprzejma- bywam tam często, kupowałam kilkadziesiąt razy.
Fajne promocje na kosmetyki- często taniej niż w sieciówkach SuperPh… itp. Polecam.


Miałeś okazję skorzystać z usług tej apteki? Podziel się swoją opinią na jej temat. Twoje zdanie pomoże innym znaleźć dobrą aptekę i najlepsze usługi farmaceutyczne.


Zgłoś błąd lub uzpełnij dane