✚ Apteka Bursztynowa – Warszawa, ul. Leszczynowa • Katalog Aptek
logo

Szukasz Apteki? Tu znajdziesz najlepsze Apteki!

Znalezienie Apteki jeszcze nigdy nie było takie proste.
Skorzystaj z tej bazy internetowej – nie przeoczysz żadnej apteki w Twojej okolicy!

Apteki separator Sklepy Zielarskie separator Sklepy Medyczne separator Hurtownie Farmaceutyczne

Apteka Bursztynowa – Warszawa, ul. Leszczynowa

Adres

ul. Leszczynowa 14
03-197 Warszawa

Tel. 0-22 814-58-31

Godziny otwarcia

Pn-Pt 8 ? 20
Sob 8 ? 15


Informacje dodatkowe

Rodzaj: apteka
Właściciel: Tomczuk Sp. J.

Oceń aptekę

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Liczba głosów: 1
Średnia ocen: 5.00 Loading ... Loading ...

Zobacz apteki z miasta: Warszawa
Zobacz inne:


Robert

kwiecień 30th, 2012 6:25 po południu


30.04.2012 r… doznałem silnego ataku astmatycznego.. podjechałem taksówką do przychodni na ul.Leszczynowej. Taksówkarz nie miał pieniędzy, aby wydać mi z banknotu 100 – złotowego, więc wszedłem do “Apteki Bursztynowej” przy ulicy
Leszczynowej 14 w Warszawie celem rozmienienia pieniędzy. Pani magister powiedziała, że nie może mi rozmienić. Ja na to, że mam silny atak astmy i nie mogę szukać w innych miejscach możliwości rozmienienia pieniędzy. Pani magister nadal nie chciała mi pomóc. Poprosiłem więc o najtańszy artykuł z tej apteki….pani magister nie chciała mi sprzedać. Zapytałem – dlaczego w tej aptece w stosunku do mnie uskuteczniany jest rasizm…skoro każdemu sprzedaje się artykuły, a i odmawia się…. włączył się w rozmowę pan magister – bardzo niegrzeczny i nie rozumiejący człowieka, który ledwo stoi na nogach….zapytał mnie, czy wiem, gdzie jestem. Ja wiedziałem , gdzie jestem, ale pan magister nie rozumie podstawowych zasad pomocy społecznej. Co robią tego typu ludzie w jednostce, która powinna nieść ulgę i pomoc drugiemu człowiekowi? Wg. mnie nie powinni przerzucać nawet obornika….


Robert

kwiecień 30th, 2012 6:42 po południu


Dodam jeszcze, iż w przychodni otrzymałem natychmiastowe skierowanie do szpitala w związku z moim ciężkim stanem astmatycznym…. i musiałem podpisać się w aktach, że taki “nakaz” mi przedstawiono….
cóż … sprawdza się stare powiedzenie, że większość ludzi to wilki….mówię oczywiście o pani i panu magister z Apteki Bursztynowej….


Piotr

lipiec 31st, 2013 3:06 po południu


Jestem klientem tej apteki, może nie stałym ale raz na jakiś czas tam bywam i nigdy nie miałem problemów z obsługą. Chciałbym zauważyć, że Robert wpadł do apteki żeby rozmienić pieniądze dla taksówkarza a że pani magister pewnie w kasie nie miała jak rozmienić, więc ten pan się pewnie zrobił ze złości żółty i dlatego posądził obsługę o rasizm. Jeżeli Robert był chory na astmę dlaczego nie wybrał leku na nią tylko najtańszy w aptece? A prawo jest takie, że sprzedawca może odmówić sprzedaży bez podawania przyczyny. Na miejscu pani magister postąpił bym tak samo.

I jeszcze jedno: tą mapkę przydało by się poprawić – apteka jest na Leszczynowej na Białołęce a nie w Konstancin-Jeziorna


Wiesław

maj 9th, 2014 6:32 po południu


Witam wszystkich czytających. pewnego razu poprosiłem Panią z apteki o przysługę fakt niezwiązaną z lekami I TA PANI zupełnie BEZINTERESOWNIE tak!!!!! BEZINTERESOWNIE mi tą rzecz załatwiła.Chciałbym podziękować na tych łamach tejże Pani co niniejszym czynię DZIĘKUJĘ Pani. i życzę dużo szczęścia pomyślności w pracy jak i w życiu raz jeszcze DZIĘKUJĘ W. Sz-n.


Miałeś okazję skorzystać z usług tej apteki? Podziel się swoją opinią na jej temat. Twoje zdanie pomoże innym znaleźć dobrą aptekę i najlepsze usługi farmaceutyczne.


Zgłoś błąd lub uzpełnij dane