✚ Załóż konto swojej apteki na Allegro • Katalog Aptek
logo

Szukasz Apteki? Tu znajdziesz najlepsze Apteki!

Znalezienie Apteki jeszcze nigdy nie było takie proste.
Skorzystaj z tej bazy internetowej – nie przeoczysz żadnej apteki w Twojej okolicy!

Apteki separator Sklepy Zielarskie separator Sklepy Medyczne separator Hurtownie Farmaceutyczne

Załóż konto swojej apteki na Allegro

Sprzedaż leków przez internet, zamówienia online - przed aptekami otwierają się nowe możliwości. Nie trać okazji do skutecznej promocji - skorzystaj z oferty sprzedaży leków OTC na Allegro z kontem o statusie APTEKA.

Dzięki statusowi APTEKA zyskasz ponad 12 milionów potencjalnych klientów miesięcznie. Rozszerzysz swój zasięg na całą Polskę. Będziesz mógł promować swoje produkty w kampaniach reklamowych Allegro. Portal aukcyjny jest prostym i bezpiecznym systemem sprzedaży, który może poprawić wyniki finansowe Twojej apteki.

Jak otrzymać status Apteka?

  1. Załóż konto firmowe na Allegro.
  2. Ubiegaj się o status APTEKA od 4 stycznia (W Danych konta Allegro znajdziesz zakładkę Statusy specjalne, a w niej formularz rejestracji. Wypełnij go i dołącz do niego skan zezwolenia na prowadzenie apteki)
  3. Czekaj na e-mail o przyznaniu statusu apteki

Czy status Apteka jest bezterminowy?

Status ten jest ważny tak samo długo jak zezwolenie na prowadzenie apteki

Kiedy można rozpocząć sprzedaż leków bez recepty?

11 stycznia do kategorii Zdrowia i Urody Allegro doda nową podkategorię: Leki bez recepty. Wysłanie formularza i skanu dokumentu już 4 stycznia da możliwość szybkiej weryfikacji dokumentów przez Allegro i nadania statusu Apteki.

Na Allegro będzie można sprzedawać wyłącznie leki bez recepty, tak zwane leki OTC (bez udziału lekarza). Powstanie nowa podkategoria Leki bez recepty. Wystawiać w niej będą mogli tylko użytkownicy kont ze statusem Apteka.

Przejdź na stronę Allegro i załóż konto Firma!


Sprzedawaj leki na Allegro!